Yol yardım

Hizmeti veren firmamıza 7 Gün 24 Saat bir telefonla ulaşabilir ve size en yakın ekip imiz ile destek alabilirsiniz. Alanında uzman kadro ile sizin zor zamanınızı kolaylaştırmak için gereken özeni göstereceğinden emin olabilirsiniz. Yol Yardım işleminde sizlerin sorun unuz u çözmemiz dışında sizlere ekonomik hizmet vermemizde önemli olacağından bizimle irtibata geçmenizi tavsiye ederiz.

İstanbul Yol Yardım

hizmeti veren firmamız siz değerli müşterilerimizi düşünerek İstanbul un tüm semt lerine Mahalle ve köylerine dahi hizmet verebilmektedir.

Yol Yardım, Hizmetinde size çeşitli alanda hizmet verebilmekteyiz bunlar;

Oto Çekici,

Oto kurtarıcı,

Akü Takviye, Gibi hizmetler sizlere hızlı ve pratik yardım için sizlerin yapması gereken basit işlemler;

05537235151 numaralı hattımızdan irtibata geçmek

Durum bilgisi vermek

Konum atmak

Güzergah bilgisi vermek.

Bu şekilde size en yakın yetkili personelimiz yönlendirilecek ve yardımınıza ekonomik bir fiyat la geleceklerdir.

Çekici Hizmetleri, olarak değerlendireceğiniz firmamız her türlü binek araba çekme, Ticari araç çekici, Ağır ticari çekici, Kamyon çekici,Otobüs çekici,Otobüs kurtarıcı hizmetiyle de sizlerin yardımına koşmaktayız. Bu işlemleri yaparken her zamanki gibi sizin emeğinizin karşılığı zorlukla oluşturduğunuz bütçelerinizi düşünerek hareket etmekteyiz.

 Samet oto çekici,    Firmamız sizlere bir telefon kadar yakın olduğunu hatırlatırken Sizlerin 7 Gün 24 Saat ulaşabileceğiniz ve bilgilenebileceğiniz numaralarımızı hatırlatalım isteriz 0553 723 5151 numaralı telefonumuzdan her daim ulaşabilirsiniz.

 Oto Yol Yardım

Hizmetimizde sizlere semt inizin bütün oto yol ve ana bağlantı yollarında hizmet sunmaktayız

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir