Yayalar Oto Çekici

Firmamız sunmuş olduğu güvenilirlik ve yüksek iş ahlakı ile beraber vermiş olduğu uygulamalarla değer yaratan bir firmadır. Yayalar oto kurtarıcı şirketimiz her zaman yüksek standartlı, kaliteli hizmetleri sayesinde müşteri memnuniyetini hedeflemektedir.

Yayalar Çekici

Şirketimiz her türlü araç arıza durumlarında ya da araç transferlerinizde size en iyi hizmeti ulaştırabilmektedir. Sahip olduğunuz araçlarınız dileğiniz noktadan alınarak götürmek istediğiniz adrese sorunsuz olarak kısa sürede teslim edilir. Araç arıza durumlarında ve yolda kaldığınız sırada gece gündüz 7 gün 24 saat istediğiniz tüm süre size destek veriyoruz.

Araç Yardımı

Yayalar ve çevre noktalarda senelerdir Yayalar oto kurtarıcı çekme hizmeti veren servisimiz çeşitli araçların çekilmesinde senelerin birikimi ve tecrübesini içerisinde bulundurmaktadır. Kurtarılacak araç bulunduğu bölgede ilk olarak gerekli tedbirler alınmaktadır. Çekilecek olan araçların yapılarına göre uygun hizmetler kullanarak araca zarar verilmeden hemen güvenilir bir şekilde, titizlikle Yayalar oto çekicinin kasasına yerleştirilmektedir. Araç,

Yayalar oto kurtarıcı

üstünde en iyi şekilde sabitlenerek gideceği yere kadar götürülmektedir. Olumsuz hava durumları sebebiyle ya da aracın mekanik arızası yüzünden yolda kalması durumunda aracınızı hareket ettirmek büyük maliyetlere yol açmaktadır. Benzer durumlarda ortaya çıkan teknik sorunlarla yolda kalırsanız çekici firmamızı haftanın 7 günü 24 saat arayabilir ve istediğiniz yere götürülmesini sağlayabilirsiniz. Profesyonel bir şekilde oto çekici hizmetlerinden faydalanmak isterseniz hemen bizleri arayabilirsiniz.

Yayalar Oto Kurtarma

 İletişim… 0553 723 5151

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir