Tepeören oto çekici, ihtiyacınız da siz değerli müşterilerimize en yakındaki tam donanımlı ve profesyonel kadromuzdan personel ile  sizlerin yardım çağrısına cevap vermekdeyiz. Tepeören oto çekici hizmetlerimizde sizlere en yakın aracımız ile hızlı bir biçimde hizmetinize yetişmekteyiz bu hizmetlerimiz esnasında  firmamız araçları ya da anlaşmalı firmalarımızdan gelen araçlar ile sizlere en kaliteli ve bütçenizi de düşünerek en ekonomik biçimde hizmet sağlamakdayız. Gelmekte olan araçlarımızın oparatör leri gerekli bütün eğitim ve belgeleri almış ve gereken bütün sınavlardan başarılı sonuçlar elde etmiştir sonuç olarak sizlere kaliteli hizmet sunabilmek tedir.  Firmamızdan gelecek olan uzman personel Pendik’e bağlı olan tepeören mahallesi konusunda bilgili olduğundan dolayı sizlerin bekleme süresini en minimuma indirmektedir .  Bu hizmeti hızlandırmak adına sizin de irtibatımız dan sonra konum atmanız ve rota bilgisi vermeniz alacağınız hizmetin daha hızlı ulaşımına sebep olmaktadır.

Tepeören oto kurtarıcı veya bir diğer adıyla Tepeören oto kurtarma ihtiyacınızda  siz değerli müşterilerimizin mağduriyetini göz önünde bulundurarak  İhtiyaç duyduğunuz donanıma sahip aracı  En kısa sürede sizlere ulaştırmakdayız  araçlarınızın kurtarma esnasında zarar görmemesi için bütün güvenlik önlemleri tam olarak alınıp kurtarma işlemine başlamaktadır.

Tepeören çekici ve Tepeören kurtarıcı  hizmetlerimizde ağır ticari araçlarınızın da çekilme ve kurtarılma ihtiyaçlarına çözüm bulan tam donanımlı ve bu hizmetler için özel tasarlanmış araçlar ile hizmet gerçekleştirmekteyiz. Hizmet kalitesi  gece gündüz her daim aynı yüksek ölçü de  olmaktadır.

Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

İletişim için 0553 723 5151  numaralı telefonumuzdan her daim bizi arayıp bilgi alabilir Ve çözüme ulaşabilirsiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir