Rami Çekici Hizmeti

Rami oto çekici hizmeti sunan firmamız ihtiyacınız olan tüm kurtarma ve çekici hizmetlerini en hızlı ve profesyonel bir şekilde sunmaktadır. Firmamız hizmet yelpazesinde her türlü araç özelliklerine uygun çekici ve kurtarıcı hizmeti sağlayacak geniş ve modern araç filomuz bulunmaktadır. Bu donanım neticesinde her türlü ihtiyacınıza anında ve kaliteli cevaplar sağlamaktayız

Rami Çekici

Sahibi olduğumuz geniş ve en son teknoloji çekici araçlarımızla her türlü mevsim şartlarında ve uzak mesafelerde bile tereddüt etmen hizmet sunmaktayız Sunduğumuz hizmetin kalitesi ve niteliği uzaklığınız ile mevsim şartlarının olumsuz olmasına göre değişmeyecektir. Türkiye’de dünya standardında oto çekici araç çeşitliliği ile oto çekici hizmeti sağlayan en güvenilir firmalardan biri olarak bizden çok uzak mesafeler içinde hizmet talebinde rahatlıkla bulunabilirsiniz.

Rami Oto Kurtarma

Periyodik Bakımları Yapılmış Oto Kurtarma Araçları

Firmamız bünyesinde bulunan tüm oto kurtarıcı ve çekici araçların periyodik bakımı ve diğer kontrolleri eksiksiz olarak yapılmaktadır. Periyodik bakım hizmetini sağlamak amacıyla alanında uzman farklı bir birimimiz bulunmaktadır. Bununla birlikte çekici araçlarımızın tüm ağır bakımları da eksiksiz olarak yapılmaktadır.

Rami Oto Kurtarıcı

Sahip olduğumuz araç filosunun periyodik bakımlarının yanı sıra her türlü izin ve çalışma belgeleri de tam ve eksiksiz bir şekilde yapılmaktadır. Bu sayede oto kurtarma hizmeti sunan araçlarımız her zaman göreve hazır bir şekilde beklemektedir. Ayrıca görevden dönen araçlarımızın da kontrol ve bakımları da aksatılmadan yapılmaktadır.

 

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir