pendik-oto-cekici

Pendik Oto Çekici, Hizmetimizde sizlerin güvenliğinizi düşünerek İstanbul un nadide olan semtlerinden biri olan Pendik ve Pendikliler e yakışır şekilde kaliteli ve değerli hizmet vermekteyiz.Pendik de Oto Çekici hizmeti veren firmalar, arasında bulunan Samet Oto Çekici, Firmamız sizin zor anlarınızı kolaylaştırmak için yardım çağrınızı beklemektedir,

Pendik Oto Kurtarıcı, Hizmetimizde Kaza, arıza gibi istenmeyen durumlarda sizlerin telefon unuzu beklemekte olan uzman eğitimli kadromuz ile Kurtarıcı, İhtiyacınızı çözmektedir,

Pendik Kurtarıcı, İhtiyacınızda sizlere yardım talep lerinize cevap verecek personelin sizlerden kısa bilgiler alarak sizlerin yaşadığı sorunların çözümüne cevap verecektir.Sorularımızdan bazıları söyledir,

Aracınızın kaza yada arıza durumu,

Aracın cinsi (binek, jip, minibüs, kamyonet, kamyon, otobüs),

Gideceğiniz servis veya muadili bakım yeri,

Konum atmanız,

İstikamet bilgini belirtmeniz, Sizlerin yardım işlemini hızlandıracaktır.

Pendik Çekici, Hizmetinde sizlere sunduğumuz hizmet Ağır ticari olarak adlandırılan araçlarınız Kamyon,Otobüs,Tır ve benzeri ağır vasıta larınızın çekilme ve kurtarılmasını yapmaktayız.Bu işlemleri yaparken uzman eleman ın yanı sıra tam donanımlı araç larımızı da sizlerin hizmetine sunuyoruz.Bütün araçlar da sizler için taşıma sigortası ve yol belgelerini tam olarak hiçbir eksik olmamak şartı ile sizlerin hizmetine sunuyoruz.

Pendik kurtarıcı, Hizmetlerimizde sizlere en doğru ve kaliteli hizmeti verebilecek nitelikte bulunan firmamızın Pendik konusunda hassas olma nedeni şirket kuruluşumuz un başlangıç noktası olan semt ve semtimizi bu sebeple iyi bilmemiz konusunda sizlere en hızlı ve ekonomik hizmeti verebilmekteyiz.

Pendik Tekne Taşıma, Konusunda uzman operatör ler eşliğinde sizlere hizmet veren firmamız, Tekne Taşıma, Yat Taşıma, Konusunda sizler için özel donanımlı araçlarımızla Deniz vasıta larınızın şehir içi ve şehirler arası taşıma yapmakla beraber deniz taşıt larınızın su dan karaya kara dan suya çekilmesi konusunda bizim yardımlarımızın sizlere fayda sağlayacağının garantisini vermekteyiz.

Pendik 7/24 Çekici, İşinde uzman ve semtin insanı olan kişiler eşliğinde sizlere hizmet vermekte olan firmamız sizlerin zor anlarınızı kolaylaştırmak için sürekli hazır bulunmaktayız.

Pendik Ahtapot Çekici, Olarak yürür durumda olmayan lastik kitlemiş şanzuman dan kitleme gibi arıza durumlarında araçlarınızın ihtiyacı olan Ahtapot Oto Çekici, Yi bünyemizde hazır bulundurmaktayız.Bir diğer ismi olan, Vinçli Çekici, olarak da bilinir.

Sizler için bütün araçlarımız tam donanımlı olmakla birlikte şoför ve operatör lerimizin eğitim ve belgeleri tam olmaktadır.

Oto çekici hizmeti son yıllarda oldukça gelişen ve mesafe kat eden bir hizmet halini almıştır. Pendik çekici  hizmeti sunan firmamız sahip olduğu tecrübeyi teknoloji ve yeniliklerle bir araya getirerek kaliteli ve yüksek verimlilikte bir hizmet sunmaktadır.

Pendik çekici desteği

Firmamız sözde değil özde hizmet sunmaktadır. Yani sunduğumuz hizmetin her aşamasına, kalitesine ve profesyonelliğine sonuna kadar güvenmekteyiz. Bundan dolayı pendik çekici  ile sunduğumuz hizmetin her türlü garantisini sunmaktayız.

Son derece modern çekicilerimiz ve alanında uzman personellerimiz bulunduğunuz noktaya gelerek son derece profesyonel ve güvenlik ilkelerine uyarak hareket etmekte en kısa sürede aracınız çekilmeye hazır hale getirilmektedir. Bu sayede istediğiniz noktaya araçlarını en kısa sürede götürülmektedir. Ayrıca bizimle iletişime geçtiğiniz ve konumunuzu bildirdikten sonra size geleceğimiz söylediğimiz zaman diliminde yanınızda olacağımızdan emin olabilirsiniz.

Sunduğumuz oto çekici hizmeti dünya standartlarında bir hizmettir. Özellikle sahip olduğumuz çekici araç sayısı, niteliği, çeşitliliği açısında ülkemizin standartlarının çok üzerinde hizmet sunmaktayız. Call center ekibimizle iletişimi geçtiğiniz anla beraber profesyonel hizmet anlayışımıza adım atmış olmaktasınız. Bundan sonraki tüm süreçler firmamızın tam kontrolü altındadır.

Pendik Oto Kurtarıcı Hizmeti

Firma olarak sunduğumuz tüm hizmetleri profesyonel bir şekilde yürütmekteyiz. pendik oto kurtarıcı kapsamında size hızlı ve kaliteli hizmet sunmak için bazı yenilikler ve farklılıklar yaratmış bulunmaktayız.

Öncelikle bölgenin çeşitli noktalarında çekici ekiplerimiz bulunmaktadır. Ayrıca farklı yerlerde de ofislerimiz mevcuttur. Ve bu çekici ve ofisler birbiri ile koordineli bir şekilde hizmet sunmaktadır. Bu sayede ihtiyaç duyulan her noktaya en hızlı şekilde ulaşabilmekteyiz. Yine hatırı sayılır bir şekilde vardiyalı personel ve ekibimiz geçe hizmeti sunmaktadır. bu sayede ihtiyacınız olduğu her an bizimle iletişime geçebilirisiniz.

Pendik Oto Çekici Maliyetleri

Pendik oto çekici hizmeti sunan firmamız sizlerin maddi ve manevi anlamda daha rahat olabilmesi için en uygun fiyat seçeneklerini sunmaktayız. Ayrıca özellikle gece oto çekici hizmetimizde asla fahiş fiyat farkları talep etmemekteyiz. Aradaki fark normal hizmetimize göre uygun bir seviyede olmaktadır. Bununla birlikte sizin konumunuz belli olduktan sonra size daha hizmeti sunmada hizmet bedelini sunarak daha sonra olası sorunların önüne geçmekteyiz.

 İletişim için, 0553 723 5151

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir