Odayeri Oto Çekici

Çekici hizmetleri günümüzde en faydalı ve insanların zor durumlarında en çok başvurduğu hizmetlerden bir tanesi durumuna gelmiştir. Çünkü günümüzde hem araç sayısının artması hem de insanların araçlarını oldukça yoğun bir şekilde kullanması sonucu yolculuklar esnasında araçların arızalanması ya da çeşitli sebeplerle yolda kalması durumu sıklıkla rastlanmaya başlamıştır. Geçmişte çağırılan oto çekiciler saatler sonra gelirken düşük kaliteli bir hizmet profili sunmaktaydı.

Odayeri Çekici

Firmamız bu anlamda sunduğu yenilikçi ve üst düzey oto çekici hizmet anlayışı ile sektöre bambaşka bir soluk getirmiştir. Özellikle farklı araçların rahatlıkla çekilmesi ve kurtarılmasın sağlayacak araç çeşitliliği sayesinde hiçbir sürücü mağdur olmayacaktır. Bu durum her ne kadar maliyetli olsa da sorunsuz ve kaliteli hizmet anlayışımız neticesinde bu maliyetlere katlanmaktayız.

Odayeri Oto Kurtarma

Ülkemizde birçok firma sadece mesai saatleri içerisinde hizmet sunmaktadır. Oyda oto kurtarma hizmeti 24 saat ihtiyaç duyulabilen bir hizmettir. Özellikle ülkemizde nüfusun çok büyük bir kısmı hem iş çıkışlarında hem de diğer seyahatlerinde akşam saatlerini tercih etmektedirler. Bu sebeple akşam ve geceleri de yoğun bir şekille yolda kalma problemleri olabilmektedir.

Odayeri Oto Kurtarıcı

Gece oto kurtarıcı hizmeti sunan firmalar ise neredeyse normal fiyatlarının 3 katı fiyat talep etmektedirler. Bu durumda sürücüleri hem kızdırmakta hem de üzmektedir. Bu anlamda firmamız sizlerin için sunduğu nöbetçi oto kurtarıcı hizmeti ile 24 saat hizmet sunmaktadır. Üstelik sunduğumuz fiyat normal fiyatın oldukça uygun bir oranda fazlasına denk gelmektedir.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir