Kurnaköy Oto Çekici

Firmamız oto kurtarma konusunda sizlere yıllardır hizmet vermektedir. Oto kurtarma hizmetleriyle firmamız sektörde öncü firmalar arasında yer almaktadır.  Kurnaköy oto çekici sunarken bizim önceliklerimizden bir tanesi em niyet durumudur. Siz değerli müşterilerimizin emniyeti ve aracınızın emniyeti konusunda, oto kurtarma uygulamasına başlamadan önce kaza alanının güvenliği uzman personelimiz tarafından sağlanmaktadır. Daha sonra ise sahip olduğunuz aracınıza en ufak bir zarar vermeden profesyonel olarak araç kurtarma işlemi yapıyoruz. Özel servis, oto sanayi veya istediğiniz başka bir yere taşıma işlemi yapmaya devam ediyoruz.

Kurnaköy oto kurtarma

uygulamaları esnasında isteyen araç sahibi kendi aracı ile beraber seyahat etmektedir. Araçlarımızda taşıma kaskosu yer almaktadır.

Kurnaköy-Oto-Çekici

Kurnaköy oto kurtarıcı

Müşteri Memnuniyeti

Kurnaköy oto kurtarma ve çekici hizmetleri vermeye devam eden firmamızın öncelikli hedefleri arasında güvenlik ve müşteri memnuniyeti yer almaktadır. Acil bir şekilde Kurnaköy oto kurtarıcı, oto çekici hizmetini sunmaya devam eden firmamız 7/24 çalışmaktadır. Kurnaköy merkez ve tüm ilçelerine hizmet veriyoruz. Firmamız kuruluşundan bu yana Kurnaköy oto çekici, araç nakli, vinç uygulamaları konusunda her zaman son model ekipman ve hizmetleri ile beraber sektörün gelişmesine ve büyümesine katkı sunmaya devam etemtkedir. Profesyonel iş anlayışı ile beraber müşteri memnuniyeti odaklı yer alan prensipleri ile Kurnaköy ve çevresinde kalitesini kanıtlamış olan ve sektördeki rakiplerinden sıyrılan şirketimiz; alanında uzman ekibi sayesinden adından söz ettirmektedir.

Kurnaköy Çekici

İletişim 0553 723 5151

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir