Körfez Oto Çekici

Körfez oto çekici hizmeti sağlayan işletmemiz her türlü araç çeşidi için geniş çekici araç filosu, en ideal fiyat politikası, kaliteli, hızlı ve müşteri memnuniyetini ilke edinen hizmet anlayışı ile bölgemizde büyük fark yaratmaktadır. Sahip olduğumuz araç filomuz en son teknolojik ekipman ve cihazlarla modifiye edilmiş ve kendini sürekli yenilemektedir. Ülkemizde otomobil dışındaki araçlar için yeterli oto çekici aracı bulunamazken firmamız bu anlamda ülkemizin en geniş filosuna sahip durumdadır.

Körfez Çekici

İşletmemiz bünyesinde görev yapan personellerimiz oto çekici ve kurtarıcı hizmetlerinde her türlü güvenlik ve yasla tedbirleri bile ve bu doğrultuda en hızlı hizmeti en profesyonelce sağlayan kişilerden oluşmaktadır. Personellerimiz sürekli kendini yenilemekte olup farklı oto çekici araçlarını en verimli şekilde kullanabilecek donanıma sahip durumdadır.

Körfez Oto Kurtarma

Acil Oto Kurtarma Hizmeti

Dünyada yoğun çalışma ve hayat şartları insanlar için zaman kavramını oldukça önemli hale getirmiş durumdadır. Olası yolda kalma durumlarında insanlar maddi ve manevi olarak büyük zararlarla yüz yüze kalabilmektedirler. Böyle durumlarda firmamız tarafından sunulan Oto kurtarıcı hizmetinde acil olarak ekstra önlemler alınmaktadır.

Körfez Oto Kurtarıcı

Alınan bu önlemler en kısa sürede verdiğiniz adresinizde olan oto kurtarma ekiplerimiz aracınızı kurtarıp çekimi işlemini gerçekleştirirken sizlerin acil olarak gitmeniz gereken yere ekiplerimiz en hızlı şekilde götürmektedir. Bu sayede gecikmeden dolayı ortaya çıkacak olumsuz durumların önüne geçilmiş olmaktadır.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir