Kaynarca Oto Çekici

Kaynarca’nın her noktasında size yakın mutlaka bir Kaynarca oto çekici aracımız yer almaktadır. Şimdi bizleri arayabilir bir kaç dakikada çekicimizi yanınıza çağırabilirsiniz. Aracınız, otomobiliniz zor durumda kaldıysa oto kurtarma uygulamalarımız her büyüklükte araç için her bölgede hazır olarak yer almaktadır. Oto kurtarma hizmetlerinin yanında şirketimizden sizde acil durumlarda kaldığınız da ya da aracınız arıza yapması durumunda hemen ekibimize ulaşabilirsiniz. Oto kurtarıcı firmasının birden fazla özelliğinin yer alması gerekir. İlk olarak Kaynarca oto kurtarıcı firmalarının işi hayli zor olmaktadır. Son derece yoğun trafik akışının yer alması fazla araç sayısı ve araç modellerindeki çeşitlilik İstanbul’da diğer illere göre son derece fazladır. Bununla beraber insan profili ve talepleri de diğer bir çok bölgeye göre daha farklı olabilmektedir.

Kaynarca Çekici

Hemen Yardımcı Oluyoruz

Aracı ile ilerlemesi sırasında sorun yaşayan kişiler genel olarak en zor anını yaşamakta ve bazen doğru kararlar vermeyebilmektedir. Bu durumda ise araçla beraber sizinle uzun vakitler geçirebilmektedir. Bu konuda son derece hassas çalışan Kaynarca oto Çekici firması personeli devreye girmektedir. Sadece işi arabayı bulunmuş olduğu yerden alınarak arzu edilen yere bırakmak olmaması gerekir. Gerektiği zaman araç sahibine önerilerde ya da çevrede bulunan destek alabileceği uygulamalarla ilgili bilgilenmesi gerekir. İstanbul da Kaynarca oto kurtarıcı denildiği zaman gece gündüz hizmet verebilen ender firmalar arasındayız.

Kaynarca oto çekici, Firmamız sizi yolda bırakmamak adına bütün yetki belgelerini tamamlamış eğitimlerden sertifikalar almış ve sınavlarında başırılı sonuca ulaşmış kişiler ile çalışma sağlayıp sizlere hizmet vermektedir.Sizi düşünen firmamız sizleri ylda bırakmayız sözümüze dayanarak sizlerin bütcesinide düşünmektedir.Bir arıza olması halinde size en yakın ekip imizle Kaynarca oto çekici hizmetini sunmaktayız.

Kaynarca oto kurtarıcı

olarak sizlerin yardımına zor anlarınızda yetişen firmamız kaza ve kurtarıcı ihtiyacınızda çeşitli alt yapıya sahip aracıyla verdiyiniz bilgiler doğrultusunda yardımınıza yetişmektedir.

Kaynarca çekici, olarak size her türlü binek,ticari,hafif ticari,ağır ticari,araçlarınızın çekilmesi ve kurtarılması konuşunda uygun şekilde sizlerin yanındayız 7/24 olarak zaman farkı olmadn zor anlarınızda yanınızda ve yardımcınız.Araçlarınızı zarar vermeden ve emanet bilincinde kaskolu olarak taşımaktayız bu sebepten size zarar gelmemesi konusunda eğitimli olarak yanınıza geliyoz herhangibi hatalı durumda ise gereken özen i gösterip size zarar getirmemekteyiz.

Kaynarca Oto kurtarma

İhtiyacında size sorduğumuz sorular olcaktır.Bunlar aracın tipi arıza yada hasar durumu, bunun sebebi ise size gelcek aracın uygunluğu ve ihtiyacınızı çözmesidir.gerekli halat tertibatı aparatlar kilitli zincir vinç ve ırga olarak değişiklk göstermekte.Bunun yanı sıra gelecek aracın taşıma kapasitesi farklılık gösterceğinden dolayı bilgi alınarak size yönlendirme yapılmaktadır

Kaynarca ahtapot çekici, hizmeti çeşitli sebeplerden dolayı oto kurtarıcı ve oto çekici ekipmanlarıyla kurtarma ve çekilme yapılmayan araçların imdadına yetişen bir hizmetimizdir ahtapot araç bir diyer adıyla vinçli çekici hizmeti siz değerli müşterilerimize sunduğumuz eşsiz bir ayrıcalıktır sebebi ise bu hizmeti her firma verememekte olup bilgi ve tecrübesine sıırlı sayıda oparatör e sahip bu alana firmamız siz değerli müşterilerimize daha iyi hizmet verebilmek için girmiş ve en iyi ekipmanı tedarik etmiştir

Hizmeti hızlandırmak için;

telefondan konum atmak

araç marka ve modelini belirtmek

aracın yönünü bildirmek

aracın arızasını bildirmek, bizim size hizmet verme hızımızı yükseltmekte ve kalitemizi arttırmakta.

Kaynarca 7/24 çekici, olarak gün saat iklim farkı olmadan silere hızla gelmekteyiz yanlız başkalarınada zarar vermemek adına trafik kurallarınada uymaktayız ortalama yanınızda olma süremiz 15 ile 30 dk aradında deyişmekte iklim trafik şartları bunu biraz deyiştirebilir bu konuda sizin affınıza sığınırız trafik hayattır trafikde başka aile ve kişileride riske atmamamız lazın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir