Karamürsel Oto Çekici

Oto çekici hizmeti hızın ve kalitenin oldukça önemli olduğu bit hizmettir. Ülkemizde araç sayısı oldukça artmış bu artışla beraber yolda kalma vakalarında gözle görülür artışlar saptanmaktadır. Bu anlamda firmamız bölgedeki istek ve talepleri karşılayacak araç sayısı ve niteliğine sahip durumdadır. Özellikle bölge trafiğini çok iyi bilen personellerimiz size en kısa sürede ulaşmakta ve yine güvenli bir şekilde aracınızı en kısa sürede dilediğiniz yere götürmektedir.

Karamürsel Çekici

Ülkemizde uzun yıllar boyunca sunduğumuz hizmetlerde edindiğimiz tecrübeyi sizlere daha iyi ve kaliteli hizmet sağlamak adına teknoloji ile bir araya getirerek hizmette sınır tanımayan ve müşteri memnuniyetini ön planda tutan bir hizmet anlayışı geliştirmiştir. Bu sayede klasik çekici hizmetlerinden çok daha nitelikli bir hizmet sunmaktayız.

Karamürsel Oto Kurtarıcı Hizmetleri

Firmamız için en önemli hedef en son şartlarda bile sorunsuz bir oto kurtarıcı hizmeti sunmaktır. Bu anlamda firmamız yolda kalma durumuna göre farklı hizmet anlayışı geliştirmektedir. Özellikle akü bitmesi ya da diğer duruma göre olay yerinde müdahale hizmeti sunulduğu gibi diğer durumlarda da her türlü yardım ve yönlendirme hizmeti sunulmaktadır.

Karamürsel Oto Kurtarma

Sunduğumuz sorunsuz oto kurtarma hizmetinin temelinde donanımlı ve tecrübeli personellerimiz vardır. Gerek donanımları ve gerekse aldıkları eğitimlerle oto kurtarıcı ve çekici hizmetlerinin her aşamasını profesyonel bir şekilde yönlendirmektedirler. Sorunsuz hizmet anlayışımızın gereği sunduğumuz hizmetin her aşamasında güvenlik önlemlerini almaktayız.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir