Gölcük Oto Çekici

Oto çekici hizmetleri günümüzde en çok rağbet gören hizmetler arasındadır. Özellikle araç sayısını artması ve insanların araç kontrol ve bakımları için yeterli süreyi bulamamasından dolayı araç sahipleri çok çeşitli sebeplerle yollarda kalmaktadır. Bu anlamda uzun yıllar boyunca bu hizmeti sunan firmamız sahip olduğu tecrübe ve kaliteyi bir araya getirerek yüksek nitelikli ve tam zamanında çekici hizmeti sunmaktadır.

Gölcük Çekici

Sahip olduğumuz çekici araçlarımı en son model ve teknik donanıma sahip olup en zor iklim ve arazi şartlarında bile sizlerin hizmetinde olacaktır. Aracınız ile yolda kaldığınız mesafene kadar uzun olursa olsun personellerimiz en kısa sürede aracınızı kurtarmak ve çekici hizmetini gerçekleştirmek üzer hazır bir şekilde olay yerinde olacaktır.

Gölcük Oto Kurtarıcı

Yüksek Teknolojik Özelliklere Sahip Oto Kurtarıcı Araç Filosu

Kaliteli ve hızlı bir oto kurtarma hizmeti için sahip olunan araç filosu oldukça önemlidir. Firmamız bu anlamda teknolojini sunduğu en üstün niteliklere sahip araç filomuz ile hizmet vermektedir. Ve araç filomuz sürekli kendini yenileyerek çağa ve gelişmelere en hızlı şekilde adapta olmaktadır. Bu anlamda çağın gereklerini karşılamayan kurtarma araçlarımız hemen hizmetten çekilmektedir.

Gölcük Oto Kurtarma

Sunduğumuz oto kurtarıcı hizmetlerinde güvenliğe oldukça önem vermekteyiz. Bu anlamda sahip olduğumuz araç filomuzdaki tüm araçlarımızın periyodik bakımları kaliteli ustalar tarafından eksiksiz bir şekilde yapılmaktadır. Özellikle mevsimsel bakımlar ve yasal gereklilikler sorunsuz ve tam zamanında sağlanmaktadır.

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir