Gaziosmanpaşa Oto Çekici

Hizmeti sunan firmamız Gaziosmanpaşa ve çevresinde en zor iklim şartların ve uzak mesafelerde bile kaliteli ve çözüm odaklı bir hizmet anlayışı sunmaktadır. En iyi hizmeti sunmak adına geniş ve işlevsel oto çekici araç yelpazemiz ile her türlü fiziki boyuttaki araçların sorunsuz, garantili ve hızlı bir şekilde kurtarma ve çekici hizmeti sunmaktayız.

Sunduğumuz oto çekici ve kurtarma hizmetlerin yasal olarak gerekli tüm güvenlik önlemlerini alanında uzman personellerimiz ile almaktayız. Böylece her türlü zor durumda aracınız güvenli bir şekilde kurtarılarak istediğiniz noktaya aynı özen ve dikkatle çekilmektedir. Aracınızın arızalanması durumunda ise talep etmeniz halinde anlaşmalı oto tamircilerimizde büyük orandaki indirim ve ödeme koşulları ile araçlarınızın tamir edilmesini sağlamaktayız. Ödeyeceğiniz ücretlerin piyasa şartlarına göre oldukça uygun olacağının size garantisini sunmaktayız.

Sigortalı Oto Çekici Hizmeti

Gaziosmanpaşa çekici

Hizmeti sunan firmamız araçlarınızın ve sizin tam güvenliğinizi sağlamak amacıyla garantili bir hizmet sunmaktayız. Aracınızın kurtarılması ve çekilmesi sırasında aracınızla ilgili oluşabilecek her türlü sorunda anlaşmalı sigorta firmalarına sigortalatılmaktadır. Bu sayede gönül rahatlığı ile aracınızla ilgili hizmeti bizden talep edebilirsiniz.

Hizmet sunan personellerimizin hepsi alanında eğitimli, tecrübeli ve insan ilişkileri üst seviyededir. Bu sayede araç kurtarma hizmetinden başlayarak araç çekimine kadar her aşama büyük bir profesyonellikte yerine getirilmektedir. Ve profesyonel hizmet anlayışımız gereği alanının en iyi sigorta şirketleri ile çalışmaktayız.

Çözüm Odaklı Oto Çekici Hizmeti

Gaziosmanpaşa Oto Kurtarıcı

Hizmeti sunan firmamız bizimle irtibata geçtiğiniz andan itibaren en kısa sürede alay yerinde olmayı taahhüt etmektedir. Bölgenin birçok noktasında yayılmış geniş araç filomuz sayesinde size en yakın ekiplerimiz anında size hizmet sunmaktadır

Sunduğumuz bu hızın bu denli yüksek olmasından ana sebebi çok iyi bir koordinasyon sahibi olmasıdır. Merkezimi ekiplerimiz ile tem bir uyum içinde çalışmaktadır. Size en yakın ekibimiz yönlendirilmekteyken hava ve yol şartları da bildirilmektedir. Bu sayede vakit kaybetmeden hizmet sunulmaya başlanmaktadır. Zaten bizimle irtibata geçildikten sonra tahmini ekiplerimizin olay yerinde oluş zamanı ize mesajla bildirilmektedir. Bizim için müşteri memnuniyeti en önemli unsur olduğu için hız oldukça önemlidir.

Yenilikçi Oto Çekici Hizmetleri

Gaziosmanpaşa oto kurtarma

Hizmeti sunan firmamız her zaman yenilikçi ve kaliteli bir hizmet anlayışı gütmektedir. Araç filomuz en son teknolojik imkanlarla ve güvenlik önlemleri ile donatılmış durumdadır. Bu sayede sunduğumuz hizmet esnasında herhangi bir ekstra sorunun oluşmasını önüne geçmiş olmaktayız.

Gecede oto çekici ve kurtarma hizmeti sunan firmamız ayrıca acil ihtiyaçlarınız için hızlı yedek araç hizmeti de sunmaktadır. Bu sayede tüm ihtiyaçlarınız firmamız tarafında en uygun fiyat ve en ideal ödeme şartlarında sunulurken size her zaman en üst düzey güveni sağlamaktayız.

 

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir