Eyüp Oto Çekici

Hizmeti sunan firmamız yenilikçi ve modern bir hizmet anlayışına sahip durumdadır. Çünkü günümüzde gelir seviyesinin ve gelişmişlik seviyesinin artması insanların hizmetlere olan bakış açılarının da değişmesine ve beklentilerinin artmasına sebep olmuştur. Bu anlamda firmamız yenilikçi hizmet anlayışını gereği olarak oto çekici hizmeti için sahip olduğumuz araç filosunu sayesinde trafikte yer alan birçok araç türü için çekici ve kurtarma hizmetini sorunsuz bir şekilde sunabilmektedir.

Eyüp Oto Çekici

Firmamız için sunduğumuz hizmeti olabilecek en iyi hızda sunmak oldukça önemlidir. Bunun sağlamak amacıyla Eyüp ve çevresine hakim noktalarda oto çekici araçlarımızın bulunduğu istasyonlar kurmaktayız. Araçlarınız yolda kaldığı durumlarda bizimle iletişime geçtiğinizde size en yakın istasyondaki oto çekici aracımız size yönlendirilerek trafiğe takılmadan en kısa sürede araçlarımız olay yerinde olacaktır. Arızalarda eğer sizin için uygun bir yer yoksa talep etmeniz halinde aracınızı anlaşmalı tamir noktalarına götürmekteyiz. Buralarda firmamıza özel indirim ve ödeme koşulları bulunmaktadır.

Sürekli Oto Çekici Hizmeti Anlayışı

Eyüp Çekici

hizmeti sunan firmamız için standart bir mesai kavramı bulunmamaktadır. Çünkü araçların yolda kalması sadece mesai saatlerinde olan bir durum değildir. Sırf gece yolda kaldı diye araç sahibinin sabahı beklemesi hiç adil bir durum değildir. Firmamız bu mağduriyeti gidermek adına mesai saatleri dışında da oto çekici ve kurtarıcı hizmeti sunacak ekiplerimizi görevlendirmektedir.

Bu hizmetle artık saat kaç olursa olsun yolda kaldığınızda gönül rahatlığı ile firmamızla irtibata geçebilirsiniz. Üstelik bu hizmetimiz birçok kişinin düşüncesi aksine normal hizmete ek çok küçük bir farkla sunulmaktadır. Çünkü insanların zor durumunda faydalanıp yüksek fiyatlar sunmak firmamız için asla olmayacak bir durumdur.

Eyüp Oto Kurtarıcı

Eyüp Oto Kurtarıcı

hizmeti sunan firmamız her zaman yenilikçi ve müşteri memnuniyetini ilke edinen bir hizmet anlayışı gütmektedir. Bu hizmet anlayışımızda olası tüm olumsuzluklara göre yeni hizmetler geliştirmiş durumdayız. Bunlardan biride yedek oto hizmetidir.

Bu hizmet anlayışında araçlarınız yolda kaldığında bizimle irtibata geçtiğinizde ekiplerimiz en kısa sürede gelerek araçlarınız kurtarmakta ve dilediğiniz yere çekmektedir. Ayrıca çok önemli işleriniz olduğunda ise ekiplerimiz araçlarınızı anlaşmalı oto tamircilerine götürürken sizlere uygun fiyatlarla yedek araç sunmaktadır. Sizler bu araçla işleriniz hallederken araçlarınızdaki sorun giderilecektir. Bu sayede bu zor anınızda asla mağdur olmayacaksınız.

 

 

Eyüp Oto Kurtarma

Oto Çekici Hizmeti Fiyatları

Eyüp Oto Kurtarma

Hizmeti sunan firmamız farklı ve yenilikçi birçok hizmet anlayışı geliştirmiş durumdadır. Hizmetlerimiz genel itibari ile sunduğumuz hizmetin kalitesine ve hızına göre oldukça uygun seviyelerdedir. Özellikle gece oto çekici ve kurtarma hizmetimiz normal hizmetin üzerine küçük bir farkla sizlere sunulmaktadır. Bu farkın nedeni de gece görev alan personellerin fazla mesai çalışmalarından kaynaklanmaktadır. Ayrıca sunduğumuz yedek oto hizmeti de piyasa şartlarına göre çok daha uygun şekilde sizlere sunulmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir