Esenyurt Oto Çekici

Hizmeti sunan firmamız memnuniyet odaklı ve hızı temel alan hizmet anlayışımız ile oldukça öne çıkmaktadır. Sahip olduğumuz yeni ve bu hizmet için özel olarak üretilmiş araç filomuzla her an hizmete hazır durumdayız. Sadece binek otomobiller için değil birçok farklı araç türü için uygun oto çekici araçlarımız bulunmaktadır. Bu hizmet anlayışımız ile tüm oto çekici ihtiyaçlarına en iyi ve en net cevabı verebilmekteyiz.

Her Yerde Oto Çekici Hizmeti

Esenyurt Oto Çekici

Esenyurt çekici

hizmeti sunan firmamız için hizmetin sunulacağı mesafenin olumsuz anlamda hiçbir önemi bulunmamaktadır. Ve amacımız nasıl daha çok kar yaparız değil müşteri memnuniyetini nasıl daha yukarılara çıkarırızdır. Bu sebeple 4 mevsim en zorlu hava şartlarında bile hizmetinize koşmaktayız.

Hizmet için belirttiğiniz mesafe ne kadar uzak olursa olsun firmamız size en yakın kurtarma ekibini en kısa sürede sizin yanınızda olacak şekilde koordine etmektedir. Müşterilerimiz şundan kesinlikle emin olmalıdır ki ekiplerimiz olabilecek en kısa sürede profesyonel bir şekilde yardımlarına koşacaktır. Hem personel kalitelimiz hem de donanımımız bu hizmeti sağlayacak yeterliliğe sahip durumdadır.

En Hızlı Oto Çekici Hizmeti

Esenyurt Oto Kurtarıcı

Hizmeti sunan firmamız için sunulan bu hizmetin en hızlı şekilde gerçekleştirilmesi oldukça önemlidir. Çünkü insanlar normal sürelerden çok daha fazla psikolojik olarak yıpranmakta ve maddi ve manevi olarak zarar görebilmektedirler. Özellikle mevsim şartlarının insanları zorladığı zamanlarda bu bekleme işi çok daha can sıkıcı ve yıpratıcı bir durumda olmaktadır

Firmamızın sunduğu hızlı oto çekici ve kurtarıcı hizmeti ile ihtiyacınızı olduğu anda bizimle irtibata geçtiğiniz andan itibaren en kısa sürede olay yerinde olmaktayız. Ve size orada olacağımız zamanı ilk aramanızda belirtmekteyiz. Özellikle Esenyurt ve çevresinde bulunan ofislerimiz ve oto çekici servislerimiz sayesinde size an yakın çekicimiz devreye girerek çok kısa zaman dilimlerinde oto çekici ya da kurtarıcı hizmetini en güvenli bir şekilde sunmaktadır. Bu hızlı hizmet ile ekiplerimiz tüm güvenlik önlemleri ile aracınızı sizin istediğiniz noktaya güvenli ve sorunsuz bir şekilde götürmektedir.

Sürekli Hizmet Anlayışı

Esenyurt Oto Kurtarma

Esenyurt Oto Kurtarma

Hizmeti sunan firmamız için mesai saati kavramı bulunmamaktadır. Bize göre sunduğumuz hizmet oldukça önemlidir ve bu sebeple 7 gün 24 saat aralıksız sürdürülmesi gereken bir hizmet olmalıdır. Bunun sebebi otomobiller günün her saati yolda kalabilmektedir. Unutulmamalıdır ki ülkemiz nüfusunu iyi bir oranı gece çeşitli sebeplerle yolculuk etmektedirler. Bu sebeple firmamızda nöbetçi oto kurtarıcı ekiplerimiz görev yapmaktadırlar. Bu ekiplerimiz mesai saatleri dışında gelen hizmet çağrılarına anında cevap vererek saat kaç olursa olsun ve mesafe her ne olursa olsun profesyonel ve hızlı bir hizmet sunabilmektedir. Gece sunulan bu hizmet için gerekli araç ve ekipman donanımına fazlasıyla sahip durumdayız.

 

 İletişim, 0553 723 5151 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir