­Esenler Oto Çekici

Hizmeti sunan firmamız ihtiyacınız olduğu her anda profesyonel bir oto çekici hizmeti sunmaktadır. Firmamızın geniş araç filosunda her türlü fiziki araç için farklı oto çekici ve kurtarıcı özelliği olan araçlarımız bulunmaktadır. Bu araç çeşitliliği sayesinde her türlü hizmet taleplerinize olumlu ve hızlı yanıt vermekteyiz.

Oto çekici ve kurtarıcı araç filomuz sahip olduğu teknik özelliklere ile her türlü olumsuz hava şartlarında bile sorunsuz ve güvenli bir hizmet sunabilmektedir. Sunduğumuz hizmetin standardı ve hızı hep en üst seviyede olmaktadır. Birçok oto çekici ve kurtarıcı firması sadece binek otomobil türleri için hizmet verirken bizim hedef kitlemiz tüm araç çeşitlerini kapsamaktadır. Bu sayede bizden yardım isteyen herkese yardım edebilmekteyiz.

Esenler-oto-çekici
Esenler Çekici

Üstün Nitelikli Oto Çekici Araç Filosu

Firmamızın sahip olduğu tüm araçları periyodik ve normal bakımları eksiksiz olarak yapılmaktadır. Firmamız bünyesinde araçların bakımı ve diğer teknik detaylarda hizmet sunmak adına personel çalıştırmaktayız.

Esenler çekici

Hizmetleri olarak araçlarımızın bakımlarının yanında yasal olan gerekli prosedürleri ve araç muayenelerini geciktirmeden tam zamanında yaptırmaktayız. Araçlarımız hizmete çıkarken her zaman hazır ve sorunsuz bir halde çıkmaktadır. Ayrıca her görev sonunda araçlarımız bakım ve incelemeleri de aksatılmadan gerçekleştirilmektedir. Bu firmamız için kesinlikle es geçilmeyecek bir durumdur.

Profesyonel Çalışma Arkadaşları

Esenler oto kurtarıcı

Hizmeti sunan firmamız sadece sahip olduğu araç çeşitliliği ve kalitesi ile değil aynı zamanda bünyemizde bulunan eğitimli, tecrübeli ve yüksek iş ahlakına sahip personel kadrosu ile de fark yaratmaktayız. Çünkü sahip olunan araçlar ne kadar kaliteli olursa olsun hizmetin kalitesine en önemli etki çalışanlardan gelmektedir.

Esenler-oto-Kurtarıcı
Esenler Araç Kurtarıcı

Personellerimiz insan ilişkileri kuvvetli ve yasal prosedürlere oldukça hâkim durumdadır. Kurtarma ve çekme hizmetlerinde en önemli öncelik olarak güvenliği ön planlanan alan çalışanlarımız herkesi tam anlamı ile güvenliğini sağladıktan sonra hizmeti hızlı ve sorunsuz bir şekille gerçekleştirmektedir. Hizmeti sunarken aynı zamanda gerekli açıklamaları da soğukkanlı bir şekilde yapmaktadırlar.

Personellerimiz bu kalitesi ve donanımı sayesinde sayede tüm Türkiye üzerinde en kaliteli ve sorunsuz çekici hizmetini sunmaktayız. Firmamız sunduğu hizmetlerde hız, kalite, profesyonellik ve müşteri memnuniyeti her zaman en öncelikli konu durumundadır.

Araç Transfer Hizmeti

Esenler oto kurtarma

Hizmeti sunan firmamız sadece araç çekici ve kurtarma hizmeti gerçekleştirmemektedir. Bu hizmetlerle birlikte firmaların ya da şahısların satın aldığı sıfır araçların başka yere sorunsuz ve hızlı bir şekilde taşıma hizmeti de sunmaktayız. Bu hizmeti sunabilecek yeterlilikte ve kapasitede araçlarımız bulunmaktadır. Ve bu hizmeti sunmak için gerekli izinlerimiz bulunmaktadır. Böylece araçlarınızı tam zamanında ve güvenli bir şekilde istenilen noktalara garantili bir şekilde taşınmaktadır. Bu hizmeti sunan personellerimiz araç transfer hizmeti konusunda odlukça deneyim sahibi durumdadır.

 İletişim 0553 723 5151

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir