Oto kurtarma

Oto çekici hizmeti geçmişe göre oldukça gelişme ve ülkemizde niteliği artan hizmetler arasında yerini almış durumdadır. Özellikle ülkemizdeki araç sayısını ulaştığı nokta ve araçların artık bir lüks ihtiyaçta ziyade zorunlu bir ihtiyaç halini alması bu hizmet dalının önemini oldukça arttırmış durumdadır. Bostancı oto çekici hizmeti sunan firmamız bu gelişen ve hacmi artan sektörde uzun yıllar boyunca kaliteli ve yenilikçi hizmet anlayışı ile adımızdan sıklıkla söz ettirmekteyiz.

Sahip olduğumuz tecrübeyi sizlerin daha iyi ve hızlı hizmet alması adına en iyi şartlarda sizlere sunmaktayız. Araçlarınızın ihtiyacı olduğu her anda firmamız sizlerin her türlü zor şartta hizmetinizde olacaktır.

Hizmetimizde sizlerin 7/24 yardımınıza koşmakta olan firmamız her geçen gün sizin güvenliğiniz için kendini yetişmekle birlikte uzman kadrosu ile sizlere en ekonomik hizmeti sağlamakta

Bostancı oto kurtarma, Hizmeti için bizi 0553 723 5151 numaralı telefonumuzda arayıp yardım talebinde bulunabilirsiniz siz değerli müşterilerimize her daim en yakın aracı ile yetişmekteyiz mağduriyet inizin son bulması için sadece bizi aramanız yeterlidir

Bostancı çekici,yardımı için binek ticari ve ağır ticari araçlarınız gerekli ekipman ile sizlere yardımcı olarak ekonomik çözümler sunmaktayız.

Bostancı Oto Kurtarıcı Hizmeti

Sunduğumuz tüm bostancı oto kurtarıcı hizmetlerinde hedefimiz sıfır sorundur. Özellikle araçlarınızın kaza geçirmesi durumunda zaten hasar almış diyerek asla özensiz götürme gibi bir saygısızlığımız bulunmamaktadır. Aksine araçlarınızın durumu ne olursa olsun en ufak bir çizik bile olmaması adına hizmet sunmaktayız.

Sorunsuz oto çekici hizmeti anlayışımız gereği olarak donanımlı ve tecrübeli personellerimiz ve modern oto çekici araçlarımızın sizlerin bulunduğu noktaya geldiği andan itibaren son drece profesyonel bir tutum sergileyerek araçlarınız çekicilerimize yüklenmektedir. Bu yüklenme sırasında her türlü güvenlik önlemi fazlasıyla alınmaktadır. Böylece sorunsuz bir şekilde oto çekici hizmetimizi gerçekleştirmiş olmaktayız.

Tecrübeli Oto Çekici Hizmeti

Firmamız sahip olduğu tecrübeyi her zaman sunduğu oto çekici hizmetinin kalitesini üst seviyeye çıkarmak amacıyla kullanmaktadır. Sunduğumuz tecrübeli oto çekici hizmeti sayesinde hangi saate hangi noktalarda daha fazla trafik olacağı ve sizlere ortalama ne kadar süre zarfında ulaşılacağı gibi detayları rahatlıkla belirtebilmekteyiz.

Bu sayede rahatlıkla siz söz verdiğimiz zaman diliminde bulunduğunzu konumda olarak gerekli prosedürleri hızlı bir şekilde yapıp en kısa sürede aracınızı sizin istediğiniz bir noktaya taşımaktayız.

Bostancı Oto Çekici Ücretleri

Birçok kişi oto çekici ücretlerini oldukça pahalı olduğunu düşünmektedir. Bu düşünce ise tamamen yanlış bir düşüncedir.

Bostancı oto çekici  hizmeti sunan firmamız sizler için sunduğu bu profesyonel, kaliteli ve hızlı oto çekici hizmetini dünya standartlarına gör oldukça uygun seviyelerde sunmaktadır. Çünkü bizim için sizlerin güvenini kazanmak en önemli öncelik konumundadır.

Bostancı Oto Kurtarma

Bostancı oto kurtarma firması olarak uzun zamandır faaliyetlerimizi sürdürmekteyiz. Çekici sektöründe devamlı ilerleyen bir çizgiye sahip firmamız,  sizden gelen taleplere en iyi şekilde yanıt vererek müşteri memnuniyeti sağlamaktadır.  Tecrübeli sürüş ekibimiz, beklentilerinize en iyi şekilde yanıt vermektedir. Ayrıca zamanlama, hız, tutarlılık gibi konular da önemli kriterlerdendir.  Oto kurtarma ekibimize dilediğiniz zaman farklı yerlerden başvuru yapabilirsiniz.  Sistemli şekilde çalışmak son derece önemli bir konudur ve bu nedenle araç organizasyonu detaylarında da hassas davranmaktayız. Yani müşterilerimiz oto kiralama hizmeti alırken tutarsız durumlardan kaçınmaktadır. Bu da ayrıca avantajlı bir hizmet detayıdır.

Hangi Araçlar için Çekim Oluyor

Oto kurtarma Bostancı firmamız, çok sayıda aracın yer aldığı geniş kapasiteli bir filo ile hizmetler sumaktadır. Araç büyüklüklerine göre çekici hizmetleri verildiği için filomuz da beklentilere yanıt verecek şekilde ayarlanmıştır. Örneğin özel araçlar, taksiler, minibüs boyundaki araçlar, servis araçları gibi küçük ve orta boy araçlar çekilebilmektedir. Bu noktada çok ağır ve büyük araçların çekimi için daha farklı yöntemler izlenmesi gerektiğini belirtmek gerek. Yani tır çekicisi için ya da vinç gibi araçların çekilmesi için farklı bir süreç devam ettirilir. Bu araçlar dışındaki araçlarınız yolda kaldığında, lastik patlaması durumlarında başvuru yapabilirsiniz.

Bostancı çekici

Yolda kalan araçlarınız için Bostancı çekici firmamıza güvenle başvuru yapabilirsiniz. Yolda kalma olayları farklı nedenlerle olabilir. Örneğin aracın arızalı olması en yaygın görülen bir durumdur. Bazen duman çıkabilir, lastiği patlayabilir. Bunların dışında da nedenlerle yolda kalma olabilir. Bu gibi hallerde Bostancı’daysanız veya bu yere yakın bir yerdeyseniz taleplerinizi iletebilirsiniz.

Güvenli Çekim

Güvenli oto kurtarma işlemleri, temelde araç çekme işlemlerinin araca zarar verilmeden gerçekleşmesini kapsar. Bu durum aracınızın yüklenmesi ve indirilmesi sırasında maddi hasarın oluşmaması için önemlidir. Arıza bile olsa çekimden kaynaklanan hasarların olmaması gerekir. Bu açıdan firmamız araç kullanım eğitimlerine ayrıca hassasiyet göstermektedir. Bu alanda sertifika sahibi kişiler çekici, kurtarıcı aracı kullanmaktadır. Firmamıza bu bilgiler dışında merak ettiğini soru varsa ulaşabilirsiniz. Birkaç adımda bilgilere ulaşılması mümkündür.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir