Beyoğlu Oto Çekici

Çeşitli sebeplerle yolda kalmanız halinde Beyoğlu oto çekici firmamızdan yardım isteyebilirsiniz. Aracınızda arıza oluşması, yakıt bitmesi ya da talihsiz bir kazaya karışmanız gibi tüm durumlarda aracınızın çekilmesi gerekecektir. Bazen en yakın benzin istasyonuna, bazen bir tamirhaneye bazen de hurdalığa aracınızı kaldırmak gerekebilir. Tüm bu işlemler için profesyonel bir çekici şarttır.

Aracınız için anlaşmalı olduğunuz bir oto çekici varsa onunla iletişim geçebilirsiniz. Ancak genelde en hızlı çözüm sunacak olan çekicileri tercih etmekte fayda vardır.

Beyoğlu Araç Çekici
Beyoğlu Oto Çekici

Beyoğlu Çekici

Firmamız bünyesinde her saat başı çekici bulundurulmaktadır. Her ihtimale karşı yedek çekici de devrede olacaktır. Çekici çağırmak acil ihtiyaçların göstergesidir. Bu yüzden size en hızlı hizmeti vermek adına temkinli çalışıyoruz.

Firmamız bünyesindeki çekicilerin tamamı donanımlı ve yeni araçlardır. Böylece size maksimum fayda sunulacaktır. Şoförlerimiz de bu alanda uzun zamandır çalıştıkları için size her konuda yardımcı olacaklardır. Uzun yıllardır bu sektörde olan firmamız müşteri ihtiyaçlarını bilerek hizmet sunmaktadır.

Kaza Halinde Çekici Çağırmak

İstanbul gibi trafik yoğunluğunun yaşandığı bir ilde çekicilere 7/24 hizmet duyulmaktadır. Trafik kazalarının her an her yerde yaşanması ihtimali mevcuttur. Şehir içinde yaşanacak bir kaza halinde aracın acilen kaldırılarak yolun trafiğe açılması gerekir. Bu yüzden Beyoğlu çekici firmamız bir an önce harekete geçecektir.

Şehir dışında ya da ıssız yerlerde kaza olması halinde ise bu sorunla tek başınıza baş etmek yerine hemen çekici yardımı almalısınız. Böyle durumlarda yoldan geçenlerin size yardımı oldukça sınırlı olacaktır. Bir çekici yardımıyla en yakın tamirhaneye gitmek çok daha avantajlı olacaktır.

Oto Kurtarıcı

Araç sürücülerinin her an yaşanabilecek talihsiz olaylarla karşılaşma riski mevcuttur. Tüm ihtimaller için

Beyoğlu Araç Kurtarıcı
Beyoğlu Oto Kurtarıcı

Beyoğlu oto kurtarıcı

firmamızı arayarak yardım isteyebilirsiniz. Aracınızla uzun yolculuk yaparken yakıtın bitmesi ya da araçta arıza olması oldukça muhtemeldir. Bu durumlarda kendi çabalarınız oldukça sınırlı olacaktır. Profesyonel müdahale ile kesin çözüm bulabilirsiniz.

Aynı zamanda şehir içinde ise kazalar en sık rastlanan durumlardır. Kaza olması halinde aracın kaldırılarak bir an önce yolun trafiğe açılması şarttır. Bu durumda oto kurtarıcı çağırarak aracınızın vinç ile kaldırılması gereklidir.

Kaza halinde yolda gerekli önlemlerin alınmaması, kazaya karışan araçların kaldırılmaması yüzünden yeni kazalar oluşabilmektedir. Olayların daha da büyümesine sebep olmamak için hemen oto kurtarıcı çağırarak trafiği rahatlatmak gerekir.

Oto Kurtarma Fiyatları

Herhangi bir sebeple oto kurtarıcı ihtiyacınız varsa derhal firmamızı arayarak yardım isteyebilirsiniz. Bu durumda size en yakın olan oto çekici yönlendirilecektir.

Beyoğlu Araba kurtarma
Beyoğlu Araç kurtarma

Beyoğlu oto kurtarma

fiyatları aracın bulunduğu mesafe, aracın marka ve modelinin yanı sıra harcanan emek gibi şartlara göre belirlenmektedir. Bu konularda telefonda bilgi vermeniz halinde sizin için fiyat çıkarılacaktır. Uygun fiyatlar sayesinde hemen firmamızla anlaşacağınıza eminiz.

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir