1. Beylikdüzü Oto Çekici

Aracınızın Beylikdüzü civarlarında mahsur kalması ya da kazaya karışması halinde Beylikdüzü oto çekici firmamızı arayarak yardım alabilirsiniz. Her sürücünün başına yolda kalmak gibi talihsiz olaylar gelebilecektir. Yakıtın bitmesi, aracın arıza yapması ya da kazaya karışmak gibi sebeplerle yolda kalmanız mümkündür. Bu durumda yapılacak en iyi şey bir çekici çağırarak profesyonel yardım almaktır.

Beylikdüzü Araç Çekici
Beylikdüzü Çekici

 Beylikdüzü Çekici

İstanbul ve tüm ilçelerinde ya da çevre illerden İstanbul’a gelirken şehirlerarası yollarda kalmanız halinde firmamızdan çekici talep edebilirsiniz. Firmamızı arayarak nerede olduğunuzu, ne sebeple yolda kaldığınızı, aracınızın marka ve modelini bildirirseniz size en uygun araçlarla çekici hizmeti sunulacaktır.

Fiyat konusunda çekinceleriniz varsa çekici için aradığınızda fiyat bilgisi de alabilirsiniz. Yukarıdaki bilgileri vermeniz halinde sizin için fiyat çıkarılacaktır. Ancak şunu belirtmeliyiz ki yeni yılda fiyat tarifesinde hiçbir değişiklik yapmadan yolumuza devam ediyoruz. Böylece piyasada bulacağınız en uygun fiyatlı çekiciyi çağırmış olacaksınız.

7/24 Hizmet

Aracınızla seyahat etmenin yeri de zamanı da yoktur. Dilediğiniz zaman dilediğiniz yerde yolculuk yapabilirsiniz. Ancak bu durum 7/24 yolda kalma ihtimalinizi de arttıracaktır. Gecenin ilerleyen saatlerinde, gece ya da sabah yolda kalmak hem çaresiz hem de ürkütücü olabilir. Bu durumlarda mutlaka bir çekici çağırarak yardım almalısınız.

Firmamız İstanbul gibi trafik yoğunluğu olan ve kalabalık bir şehirde hizmet vermektedir. Bu yüzden de bize her an ihtiyaç olabileceğinin farkındayız. Firmamız her saat bünyesinde gönderilmeye hazır çekici bulundurmaktadır. Günün her saati nerede olursanız olun çekici gönderilecektir. Beylikdüzü çekici ihtiyaçlarınız için firmamızı 7/24 aramanız mümkündür.

Beylikdüzü Oto Kurtarıcı

Yolda kaldığınız tüm zamanlarda size destek olacak birini arıyorsanız oto kurtarıcı çağırmalısınız. Yoldan geçenlerden ya da eş dosttan yardım almak maalesef işiniz görmeyecektir. Bu tür durumlarda en iyi seçenek profesyonel yardım almaktır.

Firmamız uzun yıllardır oto kurtarma alanında sizlere hizmet vermektedir. Bünyemizde bulunan pek çok çekici ve vinçli araçlarla başarılı bir şekilde oto çekme ve kurtarma işleri yapmaktayız. Bu alanda deneyimli şoförlerimiz sayesinde işleriniz çok daha kolaylaşacaktır.

Profesyonel olarak hizmet veren

Beylikdüzü oto kurtarıcı

Firmamız ile aracınız kısa sürede çekilecektir. Aracınızın kaldırılması ve vince yüklenmesi aşamalarında başarı ile işlem tamamlanacaktır. Alınan güvenlik önlemleri sayesinde tüm aşamalar profesyonelce tamamlanacak ve aracınıza bir zarar gelmeyecektir.

Oto Kurtarma Fiyatları

Aracınız için anlaşmalı olduğunuz oto çekici firmanız olabilir. Ancak bazen de herhangi bir çekiciyi çağırmak zorunda kalabilirsiniz. Bu durumda fiyatın ne olacağı sizi tedirgin edebilir. Firmamızı aradığınız zaman önce fiyat bilgisi isteyebilirsiniz. Böylece bütçenizi düşünerek hareket edersiniz.

Beylikdüzü oto kurtarıcı
Beylikdüzü Araç Kurtarma

Beylikdüzü oto kurtarma

firmamız uygun fiyat avantajları ile sizlere hizmet vermektedir. Size en yakın konumdaki çekicinin gönderilmesi sayesinde maliyet azalacak ve fiyatlar daha uygun olacaktır.

 

İletişim 0553 723 5151

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir