Başakşehir Oto Çekici

Kaza veya arıza sonucu aracınız yolda kalmış ise Başakşehir oto çekici firmamızı arayarak bu sorundan kısa sürede kurtulabilirsiniz. Aracınızı dilediğiniz yere çektirebilirsiniz. Burada araçtan kastımız her türlü araçtır. Dolayısıyla binek araçlardan kamyonlara, minibüslerden otobüslere kadar tüm araçlar için firmamızı arayarak destek isteyebilirsiniz. Tüm bu araçlar için gerekli teçhizatlar ve donanımlar firmamız bünyesinde bulunmaktadır.

Başakşehir oto kurtarıcı

Acil Yardım

Aracı ile yolun ortasında kalan bir kimsenin isteyeceği en son şeylerden birisi beklemektir. Zira her geçen saniye stresi daha da çok artıracaktır. İşte böylesi bir durumla karşı karşıya kalmamanız için firmamız sizlere hizmet sunmaya devam etmektedir. Bu kapsamda en acil bir şekilde yardımımız tarafınıza ulaşacaktır. Firmamızı aradığınız zaman adresinizi doğru bir şekilde belirtmelisiniz. Ardından personellerimiz adresinize en yakın ekiplerimizi size yönlendirecek ve bu sayede yardımdan faydalanma imkanını elde edebileceksiniz. O halde acil durumlar için sitemizde bulunan numaralarımızı kaydetmenizi sizlere tavsiye ederiz.

Başakşehir Çekici

7/24 Hizmet

Yolda kalmanın herhangi bir zamanı yoktur. Bu sebeple Başakşehir çekici firması olarak sizlere 7/24 hizmet vermekteyiz. Bayram tatili, hafta içi, hafta sonu, gece ve gündüz fark etmeksizin hizmetlerimizden istifade edebileceğinizi sizlere yinelemek isteriz. Dolayısıyla Başakşehir civarında yolda kalmanız durumunda hiç ama hiç endişe etmenize gerek yoktur. Firmamızı arayarak aracınızın başında çok kısa bir süre beklemeniz yeterli olacaktır. Ardından personellerimiz aracınızın bulunduğu yere intikal edeceklerdir.

Zorlu Araç Kurtarma İşlemleri

Başakşehir Oto Çekici

Başakşehir Oto Kurtarıcı

Bazı durumlarda araçları kurtarmak çok da kolay olmamaktadır. Özellikle uçurumdan aşağıya yuvarlanan araçların yeniden çıkarılmaları işlemlerinde hem personellerin deneyimli olması hem de kullanılan araçların yeteri kadar iyi olması gereklidir. İşte tüm bu saydığımız şartları firmamız sağlamaktadır. Başakşehir oto kurtarıcı olarak gerek personel gerekse de araç kaliteleriyle sektörün önde gelen firmaları arasında yer almaktayız. Bu sayede araçlarınız her ne durumda olursa olsun çok kısa süre içerisinde kurtarılacak ve gitmesi gereken yere götürülecektir.

Araç kurtarma işlemleri esnasında aracınıza herhangi bir zarar verilmeyeceğini de ifade etmek isteriz. Her ne kadar kaza yapmış bir araç kurtarılıyor olsa da yine de araca zarar vermeden kurtarmak asıl amaçlardan birisidir. Bu ise kalifiye personel ve modern donanımlar ile mümkün olmaktadır.

Başakşehir oto kurtarma

Başakşehir oto kurtarma

Müşteri Memnuniyeti

Firmamız bugüne kadar pek çok müşteriye hizmet vermiştir. Tüm bu hizmetlerimizin ortak noktası ise müşterilerimizin yüzünde beliren memnuniyettir. Zira bizler sizin en zor zamanlarınızda yanınızda yer alıyor ve en kaliteli hizmetleri sunuyoruz. Üstelik bu hizmetleri sunarken de sizlerden fahiş ücretler talep etmemekteyiz. İşte bu sebeple sizleri de mutlu müşteri ailemiz arasında görmek isteriz. O halde sitemizde yer alan Başakşehir oto kurtarma telefon numaralarımızı kaydedebilir ve ihtiyacınız olan her an arayabilirsiniz. Bu kapsamda personellerimiz sizlere gerekli tüm destekleri de sağlayacaklardır.

 İletişim 0553 723 5151

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir