Ataşehir-oto-cekici

İhtiyacınıza en özel ve ekonomik hizmet sunan firmamız siz değerli müşterilerimize hizmetde kalite anlayışıyla yola çıkmakta ve sizlerin araçlarınızın sorumluluğun uzun bilincinde olmakla birlikte her türlü güvenlik önlemi ve tedbirli olarak sizlerin emanet bilincini farkındalığımızı sizlere sadece söz le bildirmeyerek araçlarımızı taşıma sigortalı olarak çalıştırmaktayız.:Her ne kadar güvenilir bir firma olsakta biz sizleri mağdur etmemek adına bütün evrak ve belgelerimizi tamamlamış ve eğitimlere tabi tutulmuş saygılı personelimizle sizlerin yardım ına yetişmekteyiz

Ataşehir Oto Kurtarıcı, Hizmetinde Sizlerin ihtiyacı olan sizlerin ve araçlarınızın zor durumda kalma problemlerinizin çözümü olmaya aday olan Samet Oto Çekici, Firmamız Sizlerin Oto Kurtarıcı , ihtiyacınıza 7 Gün 24 Saat Çözüm Üretmekte.Yapmanız gereken;

0553 723 5151 numarasından bizi aramak

Konum göndermek

Araç bilgisi vermek

Yönünüzü belirtmek

Aracın kaza yada arızaq durumunu belirtmek, Sizlere vereceğimiz hizmetin kalitesini arttırmakta ve hızlandırmakta bu hizmet kalitesini arttıran işlen sizin de zaman tasarrufu sağlamanıza yardım edecektir.

Ataşehir çekici, Hizmeti veren firmamız sizlerin Ağır Ticari, Araçlarının Çekim işleminde sizlere kaliteli donanımlı araçlarla yardımınıza koşmaktayız biz bu işlemler sırasında sizlerin maddi konuda üzülmemeniz için elimizden geldiğince sizlere ekonomik çözümler üretmekteyiz.

Ataşehir Kurtarma, İşlemi esnasında sizlerin ihtiyacı olan çeşitli ekipman özelliğine sahip araçları elimizde bulundurarak sizlere 7/24 hizmet vermekte olarak hazır bulunmaktayız.

Sizde Samet Oto Çekici, Firmasından sorunsuz ve zor anınızı kolaylaştırcak hizmet alabilmek için 7/24 0553 723 5151 numaralı telefonumuzdan bizlere ulaşabilir mağdur olduğunuz konu hakkında sizlerin yardım ınıza yetişebiliriz.

Ataşehir Oto Kurtarma

Ataşehir oto kurtarma firması olarak farklı nedenlerle araçlarınızın çekilmesi gerektiğinde kapsamlı çözümler geliştirmekteyiz. Sistemli şekilde devam eden çalışmalarımızın amacı müşteri memnuniyeti doğrultusunda, ilkelerimizden de vazgeçmeden hizmetler vermektir. Sistemli çalışmalarda kasıt, zamanlama, tutarlılık gibi durumlara önem vermek, açık şekilde bilgilendirme yapmaktır. Müşterilerimizin yolda kalmaları durumunda araçları için en iyi çözüm ortağı olma yolunda hizmetler vermekteyiz. Ekibimiz her biri alanında eğitimli personelden oluşmaktadır ve bu da hizmet kalitesini artıran bir detaydır. İstanbul’un birçok farklı ilçesinden yol yardım taleplerinize yanıt bulabilirsiniz. Ayrıca şehir dışı yakın mesafede de talepleriniz geldiğinde size gerekli yönlendirmeler yapılmaktadır.

Ataşehir Araç Çekim

Araç çekici Ataşehir firmamız, ilçede bulunan müşterilerimiz için ideal hizmetler sağlar. Örneğin sizden bir talep geldiği zaman araç özellikleri öğrenilir ve sonraki aşamada da bu araca uygun çekici araç gönderilir. Geniş filomuz sayesinde aracınıza uygun bir çekici gönderilmektedir. Çünkü her araç aynı çekici ile kaldırılamayabilir. Servis araçları, taksiler, minibüs boyundaki araçlar, özel araçlar vs. için taleplerinizi rahatlıkla iletebilirsiniz. Bu noktada ağır vasıta kapsamındaki tır gibi araçlar standart görünümlü çekicilere uymamaktadır. Bunun için ayrı bir çekme işlemi uygulanır.

Arıza ve Yol Yardım  

Araçlar motor bölümü, lastikler veya diğer nedenlerle yolda kalabilir, arızalanabilir. Ataşehir oto kurtarma firmamız bu noktada sizin en iyi yardımcınız olacaktır. Süreçle ilgili bilgi vermesi bakımından, örneğin yolda lastiğiniz patladıysa, yedek lastik yoksa ve değişim yapamayacak durumdaysanız bu durumda firmamızı arayabilir, talepte bulunabilirsiniz. Talebiniz sonrasında olabilecek en kısa zaman için araç gönderimi olacaktır.

Ataşehir Oto çekici firması

Oto çekici taleplerinizde önemli olan ve merak edilen bir konu çekici işlemlerinin ne kadara yapılabileceğidir. Ekonomik çözümler için firmamıza başvuru yapabilirsiniz.  Günümüzde bütçenin ne kadar önemli olduğu düşünülürse işlemleri de en uygun fiyata yaptırmak istersiniz. Bu durum hem bireysel hem de kurumsal olarak düşünülebilir. Yani bir firmaysanız ve de sürekli araçlarınızın yolda kalma durumu varsa, arızalanma halleri varsa bu durumda rutin çekici gerekebileceği için uzun vadeli anlaşmalar yapabilirsiniz.  Firmamızdan teklif isteyerek çözüm bulabilirsiniz.

Ataşehir Oto Çekici

Ataşehir oto çekici hizmeti sunan firmamız güvenli, hızlı ve kaliteli bir hizmet anlayışına sahiptir. Sahip olduğumuz en son teknoloji ürünü oto çekici araç filomuz ile olay yerlerine Türkiye ortalamasının çok altındaki sürelerde ulaşmaktayız. Araçlarınızın çeşidi ve fiziki durumuna göre uygun araç çeşidimiz son derece geniş filomuzda bulunacağından emin olabilirisiniz.

Bölgeye hakim noktalarda bulunan oto çekici yerlerimiz sayesinde nerede olursanız olun ekiplerimiz en kısa sürede sizin yanınızda olacaktır. Eğer araçlarınız arızadan dolayı yolda kalmışsa dilerseniz sizin istediğiniz yere dilerseniz de anlaşmalı tamir atölyelerine götürmekteyiz. Böylece çok daha uygun fiyatlara araçlarınız anlaşmalı tamir atölyelerinde yapılabilmektedir.

Her Şartta Oto Çekici Hizmeti

Firmamız için bahaneler asla bulunmamaktadır. Çünkü gerek araçlarımızın kalitesi gerekse personel kalitemizle üzerinden kalkamayacağımız hiçbir sorun bulunmamaktadır. Bundan dolayı 4 mevsim en zorlu kar ve yağışlarda dâhil olmak üzere hizmete ihtiyacınız olduğu anda firmamız kesinlikle hizmetinizde bulunacaktır.

En zorlu şartlarda oto çekici hizmeti sunan firmamız üstelik müşterilerimizin zor durumda kalmasından kaynaklı olarak asla fiyat yükseltmelerinde bulunmamaktadır. Bizim için en değerli para hak ettiğimiz paradır.

Yedek Oto Hizmeti

Firmamız sizlerin hiçbir zaman mağdur olmaması adına her türlü hizmet çeşidini sunmaktadır. Bunlardan biride yedek oto hizmeti çeşididir. Bu hizmete göre araçlarınızın arızalanması sonucu yolda kaldığınızda ekiplerimiz hemen çekici hizmeti ile araçlarınızı sizlerin belirlediği adrese götürmektedir.

Dilerseniz de firmamızın anlaşmalı olduğu tamirhanelere götürerek uygun fiyatlarla ve firmamıza özel indirimlerle araçlarınız tamir edilmektedir. Bu süre zarfında acil hizmetleriniz varsa firmamızın anlaşmalı olduğu oto kiralama firmalarında size en uygun aracı kiralayarak piyasa şartlarına göre oldukça uygun fiyatlarda kalan işlerinizi arabanız tamir olana dek yapabilirsiniz. Sunduğumuz bu ekstra hizmetler kesinlikle piyasa şartlarına göre anlaşmalarımız gereği daha avantajlı konumda olacaktır.

Ataşehir 7/24 Oto Çekici Hizmeti

Ataşehir oto çekici hizmeti sunan firmamız sadece mesai saatlerinde değiş ihtiyacınızın olduğu her an saat fark etmeksizin sizlerin hizmetinde olmaktadır. Bu sayede hizmet talepleriniz anında karşılanarak tam anlamıyla oto çekici hizmeti sağlanmış olmaktadır.

Bize; 0553 723 5151 numaralı telefonumuzdan 7/24 ulaşabilirsiniz

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir